PoraDys

O nás

Jsme největší a nejkomplexnější poskytovatel individuálního doučování v Kladně a okolí

 

Abychom vyšli vstříc poptávce, nabízíme i on-line kurzy a on-line doučování, avšak gro naší práce stále tkví v osobním kontaktu s klienty, v profesionálním zázemí učeben a ve zkušeném lektorském týmu se sídlem v centru Kladna. Díky tomu jsme Vám stále nablízku a svědomitě naplňujeme naši vizi komplexní vzdělávací společnosti, což dokazují řady našich spokojených klientů.


 

U nás v centru PoraDys věříme, že vzdělání je nejen základním pilířem pracovního úspěchu, ale vede i k celkové spokojenosti života každého člověka i společnosti.

V roce 2013 jsme proto založili původně pedagogicko-psychologické centrum se zaměřením na pomoc dětem s poruchami učení.

Stále častěji se na nás však obraceli i rodiče, kteří žádali o pomoc pro své děti mající problém s běžnou školní látkou. Pocítili jsme tak na vlastní kůži poptávku po instituci, jež by dokázala nabídnout komplexní služby individuálního doučování i výuky jazyků pro širokou veřejnost.

Tedy po centru, které by nabízelo široký a přitom jednoduchý systém podpory vzdělávání.

Sestavili jsme tým zkušených lektorů napříč obory a napříč zaměřením, abychom uspokojivě pokryli poptávku a zároveň zjednodušili dosud fungující systém individuálního doučování.

Klient si doposud musel lektora sám vyhledat a složitě s ním domlouvat termíny a obsah poskytovaných služeb. Nyní postačí s jakýmkoli, byť specifickým požadavkem kontaktovat centrum PoraDys a my během chvíle a jednoduše zařídíme vše za Vás, jen na základě Vašich požadavků. Nabídneme Vám lektora, který bude odpovídat charakteru Vašich požadavků, a nastavíme celý vzdělávací proces na míru přímo Vám.

Jsme si plně vědomi, že každý klient je specifický, proto nenabízíme univerzální návody ani recepty.

Dokážeme pracovat jak s klienty, kteří potřebují látku dohnat, dovysvětlit a pochopit, tak také s těmi, kteří by se rádi dozvěděli něco navíc, dál se vzdělávali, či se učili nové jazyky. Takto úspěšně pracujeme s klienty všech věkových kategorií. Nejsme spolkem dohlížitelů nad vyplňováním testů. Učíme a vzděláváme záživně, v souvislostech a s ohledem na zájmy klienta a s pochopením pro jeho slabosti i silné stránky.

Za našimi metodami si stojíme a garantujeme vysokou úroveň poskytovaných služeb. Pracujeme s prvotřídními materiály, ale alfou a omegou pro nás zůstává kvalita a profesionalita lektorů a jejich individuální přístup ke klientům.

Abychom vyšli vstříc poptávce, nabízíme i on-line kurzy a doučování, avšak gro naší práce stále tkví v osobním kontaktu s klienty a v profesionálním a klidném zázemím v centru Kladna. Díky tomu jsme Vám stále nablízku a svědomitě naplňujeme naši vizi komplexní vzdělávací společnosti, což dokazují řady našich spokojených klientů.

Kvalita lektorů je pro nás zcela zásadní.

Lektory proto vybíráme velmi pečlivě v několikakolovém výběrovém řízení. Do našeho týmu se tak dostanou pouze prověření lektoři s mnohaletou praxí nebo studenti vysokých škol, kteří se bezvadně orientují v dané problematice.

Internet pro klietny a výuku je dnes samozřejmostí. A samozřejmostí je pro nás i Vaše pohodlí.

Klientům je po celou dobu výuky k dispozici Wi-Fi, internet i přístup k počítači, kde mohou v případě potřeby dohledávat potřebné informace, nebo ve studijních on-line programech procvičovat probíranou látku. Wifi mohou využívat i v případě, že se dostaví dříve a čekají na svou lekci, nebo také po doučování, při čekání na rodiče.

Klienti mají během výuky zajištěny teplé a studené nápoje. K dispozici bude voda, čaj, káva, které klientům zpříjemní dobu strávenou ve vzdělávacím centru.

Image_adresář

48 profesionálních  lektorů

Image_graf sloupcový

320 odučených hodin týdně

Image_složka

2120 spokojených klientů

PoraDys

Největší a nejkomplexnější poskytovatel INDIVIDUÁLNÍHO doučování v Kladně a okolí

U nás v centru PoraDys věříme, že vzdělání je nejen základním pilířem pracovního úspěchu, ale vede i k celkové spokojenosti života každého člověka i společnosti.

Kvalita lektorů je pro nás zásadní, proto jsme sestavili tým zkušených lektorů napříč obory a napříč zaměřením, abychom uspokojivě pokryli poptávku a zároveň zjednodušili dosud fungující systém individuálního doučování. Jsme si plně vědomi, že každý klient je specifický, proto nenabízíme univerzální návody a recepty, ale doučování sestavené na míru.

+420 777 603 450
poradys@poradys.cz
Staň se lektorem

top
© 2020 PoraDys | Webmasters